Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


ЛЬВІВ! КОТИК-МУРКОТУН ШУКАЄ ДІМ!

Маленький хлопчик з чудовим характером і дивовижною зовнішністю шукає турботливого господаря. Має півтора місяця, позбавлений від паразитів, здоровий, чемний з лоточком. Після відмивання від півкіло бруду і бліх виявився якимось таким схожим на метиса орієнтала - має трикутну голівку, розкосі очі, широкий ніс, дуже коротке хутро і тоненьку статуру. Особливість - мурчить як маленький моторчик майже безперестанку :) Дуже лагідний і веселий котохлопчик.

Людмила Олександрівна, тел. 096 438-57-16

 

РОЗШУКУЮТЬСЯ НОВІ ГОСПОДАРІ

1 липня песик, якого назвали Братиком, потрапив під колеса авто завдяки господарю іншого пса, з яким Братик хотів познайомитись. Свідок аварії підібрав збитого пса. Завдяки постійній допомозі небайдужий людей Братику вдалося вижити і почати бігати - песику зробили три операції і він успішно проходить реабілітаційний період. Тепер Братик, пройшовши такий тернистий шлях, готовий до нового життя у люблячій сім\\\'ї! :)

Якщо Ви хочете подарувати довгоочікуване щасливе життя цьому песику, звертайтесь за тел. 096 732-19-68 - Аня, 063 833-99-46 -Люба

Люди!!!Потрібна перетримка або постійні власники для киці.Киця можливо не найбільша красуня, але надзивичайно лагідна і потребує людської уваги.Киця стерилізована.Наданий час вона мешкає на вулиці ,але не втрачає надії стати домашньою!

Телефонувати до Люби 0966879410.

ЛЬВІВ! ЧУДЕСНЕ ЧЕМНЕ ЦУЦЕНЯ У ДОБРІ РУКИ!
В дівчинки Гери дуже особлива зовнішність - має ознаки метиса вівчарки і тер\\\'єра, густе коротке хутро і волохату мордочку :). Вік - близько трьох місяців. Щеплена, здорова, виробляємо паспорт. Виросте середнього розміру. Дуже чемна і контактна, весела і жвава. Легко надається до виховання. Може жити і в приватному господарстві, і в квартирі.


Допоможемо з адаптацією та подальшою стерилізацією.

ЛЬВІВ! ГАРНЕНЬКЕ І ДУЖЕ ЧЕМНЕ КОШЕНЯ У НАЙДОБРІШІ РУКИ!

Шукаємо дуже-дуже добрі ручки для півторамісячного чорно-білого котика. Кошенятко має ідеальний котячий характер - любить і бавитись, і сидіти на ручках, муркає, досліджує все навколо, але в межах дозволеного - знає, що таке. Хлопчик дуже чемний і розумний - в лоточок ходить без помилок, невибагливий у їжі, навіть кігтики точить за допомогою спеціальної кігтярки. Словом, справжній маленький котовундеркінд :) Це маленьке кошенятко стане великим щастям для господаря.
Віддаємо у квартиру. Зі стерилізацією посприяємо.
Наталя 0974457626 і 0632660985