Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


KMdiL11zQR8Тримінг – це спосіб видалення відмерлої шерсті методом вищіпування. Цей метод є обов’язковою складовою грумінга жорсткошерстних порід таких як: спаніель, цвергшнауцер, міттельшнауцер, різеншнауцер, вест хайленд вайт    тер’єр, скотч тер’єр, ірландський тер’єр, грифон, єрдель тер’єр, бордер тер’єр, жорсткошерстний фокстер’єр, керн тер’єр та деякі інші.

        Тримінг робиться спеціальним тримінговочним ножем. Прядка шерсті на потрібному місці зажимається між пальцем  і ножем та вищіпується. Особливістю собак, котрим потрібен тримінг є те, що вони самі не линяють. Отже, тримінг – це штучна линька, волосинки ,котрі відмерли, з легкістю видаляються, а молоді і свіжі залишаються. Згодом на їхньому місці виростають нові більш жорсткі волосинки. Тримінг не тільки надає собаці належного вигляду щодо стандартів породи, але й робить її шерсть більш здоровою і доглянутою. Протримінгована шерсть краще відштовхує воду і бруд, також шкіра собаки  стає здоровішою, адже волосся оновлюється.

 

          Оскільки тримінг робиться виключно вручну, ця процедура є значно дорожчою. Тому часто господарі просять грумера просто підстригти собаку машинкою. Слід знати, що від стрижки машинкою волосинки стають мякими і слабкими, тобто після кількох стрижок собаки шерсть може втратити свої властивості і не тримінгуватись. Також можуть не тримінгуватись і нечистокровні собаки, або собаки із браком по породі.