Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


Що потрібно знати про стрижку  собак-kjdBIqCx3A

Кожен господар, який любить свою собаку, хоче щоб вона виглядала якнайкраще. Собака як з картинки в інтернеті – це реальність! Добитись бажаного результату Вам допоможе грумер – перукар для собак і котів.

Від чого залежить якість шерсті собаки?

  Часто собаки однієї і тієї ж породи виглядають зовсім по різному. А це залежить не тільки від індивідуальної особливості шерсті, але й від того чим харчується собака, як часто і якою косметикою її купають. Грумер повинен поділиться з вами усіма цими секретами, адже собака має гарно виглядати не тільки після професійного груміга. Стрижка – це лише частина безперервного процесу догляду за твариною, велика частина якого є відповідальністю господаря. Майстер дасть не тільки корисні поради щодо косметики чи найнеобхідніших інструментів щоденного грумінга, але й розповість як налагодити психологічний контакт із своїм домашнім улюбленцем.

Яку стрижку обрати для собаки?

Стрижку для собаки потрібно обирати індивідуально. Адже шерсть у собак, так само як і волосся у людей буває дуже різною. До прикладу, однакова стрижка йорка на різних собаках буде виглядати по різному. В когось шерсть густіша, в когось рідша, в когось пухнаста чи  шовковиста, або кучерявиться. Якщо шерсть у собаки (йорка) дуже рідка її не варто стригти дуже коротко, чи залишати спідничку, щоб песик не виглядав лисим. Звичайно професійний грумер повинен порадити клієнту як краще підстригти собаку і підібрати стрижку. Але, основним завданням є те, щоб собака виглядала саме так, як цього хоче господар тварини, а не так як подобається грумеру.

Де стригтись в салоні чи вдома?

Є свої переваги стрижки в салоні і вдома. В салоні у грумера під рукою є усі необхідні інструменти, іноді важко їх усіх брати з собою. Ще одна перевага – це шерсть, звичайно, що  після стрижки вдома вам доведеться ретельно прибрати приміщення де відбувалась стрижка. Якщо ви стрижете йорка чи балонку - це зробити легше, а якщо у вас спанієль, то прибирання буде довшим. Проте, для багатьох є важливим  те, що майстер працює вдома у клієнтів, адже це менш стресово для тварини, бо не потрібно її турбувати і кудись перевозити. Та й не у всіх є час і можливість, тобто власне авто, щоб везти собаку в салон. Також перевагою домашньої стрижки є те, що господар присутній під час усього процесу. Ви напевно вже зіштовхувались із тим, що часто у салонах вас просять вийти за двері, пояснюючи це тим, що собака себе так краще буде поводити. Це не є правильно, адже клієнт, особливо якщо він вперше користується послугами певного грумера, має право бути присутнім на стрижці. Усі турбуються про те, як поводяться з його собакою, чи її не ображають,чи не роблять боляче. Присутність на стрижці є корисною для господаря, тобто клієнт може сам побачити, як правильно вичісувати колтуни, як обрізати кігті чи завязати топ-нот, щоб потім робити це вдома самотужки. Насправді хороший вигляд собаки чи кота – це спільна праця господаря щодня і майстра під час стрижки. І на кінець, якщо господар знає грумера і собака спокійно себе поводить під час стрижки, то можна займатись своїми справами поки майстер стриже собаку.

 

Як часто стригти собаку?

Собак стрижуть кожні два тири місяці, іноді навіть частіше. Це питання напряму залежить від вподобань господаря. Хтось веде собаку стригтись, коли це вже вкрай необхідно, а хтось регулярно коректує стрижку, щоб собачці шерсть не лізла в очі, щоб були чистими інтимні місця, щоб до лапок не чіплявся бруд. Тобто, якщо вам не подобається вигляд вашої собаки, вам потрібно звернутись до фахівця і зробити песику стильну стрижку.

Тримінг чи стрижка собак у Львові ?

Кожен господар, котрий доглядає за своєю собакою, не поліниться зайти в інтернет  чи купити книгу і почитати яким повинен бути грумінг породи його собаки. Якщо у стандарті породи написано, що цій породі роблять тримінг – то безперечно правильно буде її тримінгувати, а не стригти. Звичайно, ця процедура дорожча та іноді її потрібно робити частіше ніж стрижку. В такому випадку можна навчитись робити тримінг самотужки і хороший грумер вам завжди в цьому допоможе. Все ж, найкраще, почитати про грумінг собак перед тим, як обрати породу, щоб зрозуміти скільки часу і коштів потрібно буде тратити на певну породу собаки.

Коли купати собаку до стрижки чи під час стрижки?

Ідеальний грумінг собаки можна зробити тільки тоді, коли стрижка поєднується із купанням. Тобто робиться чорнова стрижка, собака купається і потім знову стрижеться. Ні в якому разі не можна робити стрижку на брудну шерсь, стрижка буде не рівною і після купання повилазять непотрібні пасма шерсті. Часто господарі хочуть зекономити на вартості стрижки купаючи собаку власноруч. Таке допускається лише тоді, якщо собака покупана безпосередньо перед стрижкою і висушена феном, адже сушка феном дозволяє витягнути шерсть і зробити її рівнішою. Часто клієнти питають як часто купати собаку. Це залежить від породи собаки, йорка, ши тцу чи балонку купають раз на тиждень, спанієля раз на 10-14 днів. Проте, маючи хороший шампунь не бійтесь сскупати собаку якщо вона вимазалась частіше. Сучасні шампуні дозволяють купати тварин навіть щодня. Як же може бути по іншому з тими песиками, котрі сплять в ліжку своїх господарів?

Не дозволяйте гребінцю і зубній щітці зробити вас ворогом для чотирилапого друга, скористайтесь послугами професіонала. Тоді догляд за вашою тваринкою стане взаємним задоволенням, адже собаки і котики створені для того, щоб приносити тільки позитивні емоції, просто потрібно вміти з ними поводитись. Стрижка собак у Львові.