Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


 

Стрижка собак вже давно не викликає ні в кого здивування, що не скажеш про стрижку котів. Дуже часто мені доводиться чути питання: Для чого стригти котів?! Відповідь проста – для того що й собак, тобто основна причина – це гігієна. Різниця лише в тому, що правильно підстрижений собака виглядає гарно і гармонійно, а от підстрижений кіт – це вже питання смаку.

    Є три основні причини для стрижки Вашого кота:

1.     Якщо ваш кіт сильно линяє і шерсть заважаєє Вам вдома. (Цю проблему також допоможе вирішити хороше вичісування під час линьки, яке може зробити грумер або Ви самі)

2.     Якщо котик відмовляється чесатись і на його хутрі утворюються ковтуни.

3.     В теплу пору року густа шубка заважає тварині, тіло перегрівається, а це негативно впливає на здоровя кота.

Є ще ряд переваг постриженого кота – це зменшення  проблем із шлунком, тобто заковтування шерсті, кращий доступ повітря до тіла, легше боротись із паразитами (кліщами, блохами).  Часто стрижка кота допомагає зменшити кількість алергенів, а отже є необхідною для тих любителів котів, котрі страждають від алергії на шерсть.

    Якщо ви вирішили підстригти свого кота з цією справою варто звернутись до спеціаліста – тобто грумера або ветеринара. Не варто пробувати відрізати ковтуни самотужки, адже можна поранити тварину. В котів шкіра сильно натягується і є дуже ніжною. До того ж для цієї процедури потрібна спеціальна машинка призначена для стрижки тварин. Професіонал підкаже як краще покласти кота і як його тримати, щоб процедура пройшла безпечно для усіх учасників.

    Здебільшого господарі знають добре характер свого котика і можуть передбачити чи знадобиться йому наркоз під час стрижки. Значно заспокоїти кота може спеціальний котячий намордник, який закриває очі. Це пристосування вбереже від укусів і дезорієнтує тварину. Якщо ви впевнені, що вашого звіра не вгамуєте ні ви, ні намордник, тоді заради його ж безпеки і здоровя варто зробити наркоз. В такому випадку ви повинні переконатись, що людина, котра робить наркоз має медичну ветеринарну освіту і знає що робить. Адже заспокійливі засоби можуть бути дуже шкідливими для не зовсім здорової тварини.

     Стригти кота можна не частіше ніж раз на два місяці, в залежності від того, наскільки швидко в нього росте шерсть і як ви з нею справляєтесь.

         Якщо ви категорично проти стрижки котів, тоді вам слід зайнятись вихованням свого улюбленця ще з кошенятка. Тобто з раннього віку привчати його до щітки, купання і висушування феном. Є багато засобів котрі вам допоможуть в цьому -    це спеціальні шампуні, кондиціонери і засоби від колтунів. При такому догляді ваш котик буде завжди виглядати ідеально і не матиме потреби у стрижці.

     Ось ще кілька порад якщо ви вирішили викупати вашого довгошерстного кота. По-перше добре вичешіть його перед купанням. Якщо цього не зробити, то відмерла шерсть сильно зіб’ється від води і розчесати ї буде неможливо. По-друге  кота потрібно висушити феном, одночасно вичісуючи щіткою. Якщо тваринка буде сохнути сама шерсть сильно спутається.

                Отже, стригти чи не стригти вашого кота напряму залежить від того, скільки часу ви можете виділити для свого улюбленця і його зачіски.webcat