Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


Зуби собак як і наші зуби потребують особливого догляду. Звичайно у тварин немає проблеми карієсу як у людей, але майже у всіх маленьких порід собак, а також у котів відкладається зубний камінь. На жаль часто господарі це помічають лише тоді, коли у тваринки зявляється неприємний запах з рота.

Звичайно причин для цього може бути багато: проблеми із внутрішніми органами чи щось не те зїв на вулиці. Все ж найчастіше це наслідок бактерій котрі розмножуються в ротовій порожнині.

Зубний камінь – це жовтий наліт на зубах, котрий накопичується ранить десна, вони починають запалюватись і кровоточити. Наслідком є втрата зубів собаки у ранньому віці Погодьтесь зовсім не гарно, якщо у вашого чотирирічного йорка не буде половини зубів.

Що робити? Підніміть губу свого собаки і огляньте зуби. Якщо наліт вже дуже сильний потрібно професійно почистити зуби у ветеринара. Є два способи це зробити: ультразвуком і просто механічно. Ультразвукова чистка робиться спеціальним апаратом, а механічна методо зшкрябування спеціальним інструментом.

Після того, як ви з вашим песиком чи котиком відвідали ветеринара і почистили зубки їх треба регулярно чистити. Якщо це правильно робити і хорошими засобами, то ходити до ветеринара для цієї процедури вже не треба буде. Тільки не пробуйте чистити зуби своєму улюбленцю зубною пастою для людей. По-перше для нього це шкідливо, адже він не може випльовувати, а по-друге  в наш час є багато чудових засобів спеціально для тварин. А це зубні пасти із смаком мяса, пінки, гелі, спреї для зубів, також засоби котрі можна додавати у воду тварини. Проконсультуйтесь по цьому питанню із своїм грумером чи ветеринаром і він допоможе вибрати для вас найзручніший метод.

Якщо ж зубний камінь у вашого песика тільки починає відкладатись, то його можна видалити з допомогою спеціальних засобів для зубів.

Доглядати за зубами собак потрібно з раннього віку. До чотирьох місяців чистити зуби цуцику немає потреби, адже вони молочні і випадуть, а от потурбуватись щоб на їхньому місці виросли нові і сильні саме час. Потрібно купити песику спеціальні кісточки і тверді іграшки, щоб він міг їх гризти і масажувати десна. У деяких маленьких собак є проблема з кликами котрі самі не випадають і зубки починають рости в два ряди. В такому випадку потрібно звернутись до ветеринара і вирвати молочні зубки. Особливого догляду також потребують зуби собак із поганим прикусом. У них порушена властивість самоочищення і більше відкладається зубний камінь.

Тож подбайте про те, щоб ваш собака і кіт мали довго гарну і білосніжну усмішку. Не лінуйтесь, адже здорові зуби – це здорова травна система, а отже здорова собака чи кіт!