Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


 

Вест хайленд вайт терєр симпатична маленька собачка, котра завдяки своєму цікавому зовнішньому вигляді, веселому характеру і маленькому розміру сьогодні є однією із найбільш популярних порід в світі.

Англійці вважають, що ці собаки є втіленням «терєрності». В маленькому тілі веста зосереджена справжня шотландська впертість, рішучість і вірність. Вест хайленд вайт терєр є привабливим для жінок через свою білу шерсть і невибагливість у догляді, а чоловіки люблять його через мужність і сміливість. Також вест є невтомним  партнером  для ігор у дітей. Вест хайленд вайт терєр має міцне здоровя і неабияку витривалість тому, є незамінною собакою для любителів активного відпочинку. Через  невеликі розміри з  цим песиком  зручно подорожувати як в машині так і в літаку.

Вест хайленд вайт терєр – білосніжна мила собачка, зовнішній вигляд якої створюється спеціальною обробкою шерсті.  Саме правильно зроблений грумінг веста робить його впізнаваним і визначає його належність до породистих собак. Зачіска вест хайленд вайт тер’єра має бути завжди бездоганною, незважаючи на те, бере собака участь у виставках чи ні. Різниця лиш в тому, що шерсть виставочного веста обробляють частіше.

   Спочатку шерсть вичісують гребінцем із залізними зубцями, потім тримінгують спинку і боки спеціальним ножем для тримінгу. Проміжки між зубцями такого ножа повинні бути такими, щоб волосини вищіпувались, а не обривались. Отже, шерсть вест хайленд вайт терєра на шиї, на холці, спині і на хвості вищіпують, залишаючи нову і свіжу. Довжина готової шерсті у цих місцях має бути приблизно 5см. Хвостик веста вищіпують так, щоб він мав форму морквочки. Груди і живіт стрижуться машинкою. Важливим є те, щоб не було видно чітких ліній на переході від вищіпаної шерсті до тримінгованої, це одна з особливостей грумінгу вест хайленд вайт тер’єра – відсутність чітких ліній.

Тримінг вест хайленд вайт тер’єра повинен бути виконаний так, щоб на боках утворилась «спідничка» із довшої шерсті. «Спідничку» і шесть на лапах стрижуть ножницями, лінії повинні бути не чіткими, ніби рваними.

У вест хайленд вайт тер’єра з домопомогою стрижки виходить своєрідна кругла форма голови, котра нагадує хризантему. На кінчиках вух шерсть повинна бути зовсім короткою, а вуха повинні мати загострену форму. Шерсть на голові веста повинна стояти їжачком, ні в якому разі не має бути розділа на голові. Там шерсть вищіпується пальцями, або стрижеться філіровочними ножницями. На скулах вест хайленд вайт тер’єра шерсть повинна бути такої довжини, щоб і у профілі також виділялась форма півкола. Саме така своєрідна форма голови є однією із основних ознак вест  хайленд  вайт тер’єра. Іноді , не виставочним собакам після тримінгу стрижуть спинку машинкою, такий спосіб допомагає довше підтримувати форму стрижки, хоча вважається неправильним. Стрижуть вест хайленд вайт тер’єра раз на три місяці.

Зачіску виставочного вест хайленд вайт тер’єра необхідно підправляти кожен тиждень. Перед виставкою собаку потрібно помити відбілюючим шампунем, адже білосніжна шерсть є однією із найяскравіших ознак веста. Освіжити потрібно також і стрижку голови, щоб вона була ідеально круглою.

 

Купати вест хайленд вайт тер’єра потрібно раз на 10 днів використовуючи відбілюючий шампунь і обов’язково кондиціонер. Між купаннями можна користуватись сухим шампунем, щоб освіжити колір шерсті. Сушити шерсть веста краще феном, щоб вона не стирчала, а гарно лягала. У вест хайленд вайт терєрів,  як і у всіх білих собак, часто жовтіє шерсть біля очей . В такому випадку потрібно використовувати спеціальні засоби для відбілення цих зон, адже такі плями надають собаці недоглянутого і хворобливого вигляду. Взагалі шерсть вест хайленд вайт тер’єра не  є проблемною, адже не збивається в колтуни і має здатність до самоочищення.