Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


Цвергшнауцер є найменшою у світі службовою собакою. Це веселий, життєрадісний, достатньо хитрий і розумний песик. В той же час цвергшнауцер дуже сміливий, витривалий і недовірливий до чужих. В ньому поєднуються розум і пустотливість, довірливість і лукавство, доброта і злість. Цвергшнауцер маленький-великий собака, в якому, при невеликих розмірах, присутні усі риси характеру притаманні  його великим родичам.

 

Стрижка і тримінг цвергшнауцера мають свої особливості. За стандартом породи шерсть цверга повинна бути густою і жорсткою на дотик. Шерстяний покров спинки цього собаки складається із підшерстка і грубої, досить короткої шерсті. Кожен покровний волос доростає до певної довжини і відмирає. Він готовий до линьки, але самостійно не відпадає, тому його потрібно видаляти механічно – тримінгувати, тобто вищіпувати.

Багато хто вважає, що достатньо робити тримінг двічі на рік, щоб підтримувати природню зміну шерсті у цвергшнауцера. Але якщо волосся дозріває швидше і шерсть собаки жорстка, то вона може частково випадати,  і тоді собака має неохайний і недоглянутий вигляд.

Шерсть цвергшнауцера росте шарами, такі волоски відрізняються не тільки довжиною, але й якістю. Верхній «старий» шар складається із відмерлої шерсті, він покриває нижній шар, котрий є чистим і здоровим. Верхній шар готовий до зміни, тому легко вищіпується (тримінгується), оскільки ця шерсть вже відмерла.

Відмерду шерсть потрібно обережно захватити (тільки найдовші волосини) і витягнути, не пошкодивши нижній шар.  Новий шар шерсті є більш міцним і блискучим, він же буде триматись кілька місяців до наступного тримінга.

Якщо  цвергшнауцера не тримінгувати, а відразу стригти, то зчасом його шерсть стане густою і мякою, може також зіпсуватись окрас.

Отже, після того, як ми протримінгували спинку, потилицю і бедра цвергшнауцера ми стрижемо ці місця машинкою. Залишаємо довшу шерсть на нижній частині грудної клітки та  полоску шерсті на бедрах і підрівнюємо ножицями. Шерсть на передніх лапах також підстригаємо  ножицями. Хвіст цвергшнауцера незважаючи на те, обрізаний він чи ні, має бути коротко стрижений машинкою.

Стрижка голови цвергшнауцера має свою впізнавану форму. Шерсть на голові стрижемо коротко від маківки до брів і від вух до країв губ. Коротко обстригаємо також вуха, незалежно від того обрізані вони (стоячі) чи ні. Над очима формуємо гривку, або бровки. Брови мають бути коротшими від зовнішньої частини ока і довшими над носом, щоб собака міг краще бачити. Виставкова стрижка цвергшнауцера передбачає дуже довгі брови майже до носа, проте такі брови є незручними у побуті. Борода цверга підрівнюється ножицями, шерсть на носі і між очима коротко обстригається.

Стрижку цвергшнауцеру потрібно робити раз на три місяці. Тільки в такому випадку ваш цверг буде впізнаваним і охайним.