Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


 

Стрижка собак породи йоркширський тер'єр особлива процедура з допомогою якої шерсть собаки має гарний доглянутий вигляд. Декоративні породи собак – йорки, шпіци, пуделі, ши тцу потребують професійної стрижки, яка допоможе підкреслити їхню породну красу. Собаки цих порід відрізняються невеликими розмірами і густою шерстю, яка гарно виглядає тільки при належному догляді.

Йорк – гарна собака, яка може виглядати розкішно, якщо над її стрижкою попрацює майстер-грумер. Спеціаліст вам порадить класичні стрижки йоркширського тер’єра, з яких ви оберете новий стильний образ для свого улюбленця. Охайно підстрижений йорк завжди виглядає гарно і привертає увагу перехожих.

Йоркширський терєр – ідеальний собака для міської квартири. Він дуже ігривий і розумний. Йорк завжди безстрашно захищає свого господаря і любить дітей. З іншими домашніми тваринами йорк також добре вживається. Якщо йоркширський терєр живе в квартирі, він може ходити в туалет на спеціальну пеленку, тоді його можна не вигулювати на вулиці.

Якщо йорка можна не вигулювати, то догляд за його шерстю є обов’язковим. Правильне харчування, регулярні огляди ветеринара, часте миття і розчісування шерсті дозволять вашому песику залишатись гарним і здоровим довгі роки. До обов’язкової процедури також належить стрижка собаки. Йоркширський терєр має густу і довгу шерсть, працювати з якою регулярно повинен перукар- грумер, котрий добре знайомий із методами догляду за шерстю йорка. Правильно виконана стрижка йорка дозволяє шерсті йорка гарно лягати. Майстер розчеше її по всій довжині, вичеше колтуни, обріже кігті і почистить вуха. Шерсть на голові йорка також потребує особливого догляду, спеціалість зробить песику гарну зачіску із кілкох резинок або просто класичний топ-нот.

Якісна стрижка йоркширського тер’єра також підкреслить гарний окрас йорка, який переходить від сріблясто-стального до золотисто-коричневого. Унікальний колір і розкішний блиск шерсті можна підкреслити тільки з допомогою професійної стрижки.

Щоденні процедури по догляду за шерстю йорка його господарі повинні робити самостійно. Йорка потрібно регулярно купати і вичесувати. Мити собаку потрібно щотижня у теплій воді якісним шампунем. Перед миттям шерсть потрібно вичесати і видалити колтуни. Зазвичай з цими процедурами господарі справляються самі, а майстер грумінга зробить стрижку собаки. Йорк з дитинства повинен звикнути до таких процедур, тільки тоді стрижка собаки буде проходити спокійно і без стресу.

Важливо щоб майстер подобався собаці і вмів знайти спільну мову з йорком, тоді і результат роботи грумера буде більш ефективним. Оскільки йоркширські терєри привітні тварини, то вони з радістюю приймають нові знайомства і проблем із поїздкою до салону з йорком бути не повинно. Стрижка йорка може бути виконана якісно як в салоні, так і вдома, оскільки йорк є компактною собакою, то з нього не буде багато шерсті. Отже, салонну стрижку йоркширського тер’єр можна зробити і вдома домовившись із грумером про виїзд до клієнта.Надання послуг грумінгу вдома, дозволить вам зекономити свій час, не тративши його на дорогу до салону.

Існує ряд ознак і породних стандартів правильної стрижки йоркширського тер’єра. Це підстрижені вуха, довга борода і топ-нот(хвостик) на голові, саме ці особливості роблять породу впізнаваною. Справжній майстер повинен знати особливості стрижки кожної породи собаки, тільки в такому випадку ваш йорк буде підстрижений професійно.

Вартість стрижки йорка можна переглянути за посиланням.