Тел. 097 422 49 03

Тел. 095 815 47 88

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львів, Гуцульська,2

Соціальні мережі


 

Стрижка американського кокер–спаніеля – популярна послуга салонів краси для собак.

Кокер-спаніелів часто заводять в міських квартирах, хоча порода виведена для допомоги мисливцям на полюванні. Кокер-спаніелі швидко бігають і добре плавають, що дуже важливо для мисливської собаки. В той же час вони виносливі і дружелюбні, тому все частіше спаніелів тримають вдома як собак-компаньйонів. Отже, кокер – невелика собака, котра може жити як в квартирі, так і у приватному будинку.

Активність кокера змушує більш ретельно доглядати за його довгою і густою шерстю. Якщо господар достатньо часу приділяє шерсті свого улюбленя, то вона буде блискучою і шовковистою. Проте, щоб вигляд кокер-спаніеля був досконалим необхідна професійна стрижка.

Стрижка американського кокер-спаніеля – це тримінг (вищіпування шерсті) спинки тварини, стрижка машинкою голови, грудей, живота і мордочки песика. Ножницями підстригається лапки песика і так звана «спідничка» - смуга шерсті на боках тварини. На голові американського кокер-спаніеля залишається своєрідний чубчик, який є однією з ознак породи. Вуха також зістригаються машинкою на 1/3 ззовні і повністю з внутрішньої сторони. Особлива майстерність повинна буди в тому, щоб зробити плавний перехід від тримінгованої шерсті до шерсті зістриженої машинкою. Така стрижка є класичною і також виставковою.

Іноді господарі просять побрити лапки до зап’ястя, щоб легше було їх мити і щоб не чіплялось болото. В такому випадку кокер –спаніель виглядає ніби одягнутий у штанці. Ще менше шерсті залишити на собаці дозволяє зістригання «спіднички». А ті господарі, котрі зовсім не мають часу доглядати за шерстю свого песика просять побрити його машинкою повністю, що є значно кращим виходом ніж недоглянута і зплутана довга шерсть.

Для створення доглянутого вигляду також дуже важливим є купання спаніеля. Після миття собаку потрібно ретельно вичесати, спочатку рідким гребенем, а потім щіткою. Розчісування шерсті допомагає видалити мертві волосини і зупиняє утворення ковтунів.

Стригти американського кокер-спаніеля потрібно раз на два місяці. Така частота дозволяє підтримувати форму стрижки собаки, а особливо довжину шерсті на мордочці собаки, що є однією із найважливіших складових породних стандартів. Стрижка англійського кокер-спаніеля значно відрізняється від стрижки американського кокера. Адже у першого шерсть набагато рідша, менше зплутується і дуже коротка на морді від природи. Англійським спаніелям роблять тримінг по всьому тілу і як усім собакам стрижку інтимних місць і подушечок лап.